Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 11
Forum » Film & TV » Serije » Weyward Pines (Nova SF serija iz 2015. godine.)
Weyward Pines

418
poruka na forumu
31 72

post # 1 | 26.08.15 , 8:57 AM

Weyward Pines je nova serija, koja se prikazuje na FOX televiziji.
Prica prati Itana Burka FBI agenta, koji se nakon saobracajne nesrece nalazi u bolnici u gradicu Weyward Pines.
U ovom gradu nista nije tako naivno i obicno, pocevsi od ljudi do toga da iz ovog grada nema izlaza.
On ubrzo shvati pojedine radnje u ovom gradu i shvati da je prica mnogo dublja i da su razlozi zbog kojih je on  tu ali i svi ostali mnogo vazniji za covecanstvo.
To nas dovodi do post apokalipticnog grada koji je jedino mesto za zivot na Zemlji, ali ipak ni tu nije sve tako idealno!

Meni je serija brutalnaa, odlicno osmisljena i odlicno uradjena!
Likovi i glumci su takodje odlicni, prica se ne odvija presporo, vec sve brzo saznajemo, samo mi je kraj malo tuzan ali sjajan!

Neki pisu da serija nece imati 2 sezonu da je sve zavrseno u prvoj, ali ja mislim da je dosta toga ostalo nedoreceno i da je neophodna 2 sezona smile

15
poruka na forumu
0 0

post # 2 | 08.10.15 , 1:01 AM

Serija je prefenomenalna, šteta ako ne bi snimili dugu sezonu, jer su baš ljude zarazili. Al' eto gledam na interenu ništa ne spominju za 2 sezonu što je veliko razočarenje, isto kao što se desilo sa serijom Terra Nova.

2342
poruka na forumu
131 618

post # 3 | 08.10.15 , 7:18 PM

Na zalost nisam je gledao :yes:

110
poruka na forumu
6 16

post # 4 | 09.10.15 , 9:07 AM

Serija je fenomenalna smile zao mi je sto verovatno nece biti druge sezone, producenti kazu da mozda imaju neku ideju ali je verovatno nece snimiti smile

418
poruka na forumu
31 72

post # 5 | 13.10.15 , 3:59 PM

I meni jos nista ne spominju o 2 sezoni :S

Forum » Film & TV » Serije » Weyward Pines (Nova SF serija iz 2015. godine.)
Page 1 of 11
Search: