Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 11
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Signali koje šalju muškarci,ali žene ih ne razumeju
Signali koje šalju muškarci,ali žene ih ne razumeju

1600
poruka na forumu
127 116

post # 1 | 03.10.14 , 12:18 PM

Signali su tu,ali kako ih protumačiti?

1. Smeje se vašim neuspelim šalama-
Jednostavno ne želi da se osećate loše i da situacija postane neugodna. Ili možda misli da vam vic i nije tako loš.
2. Strpljivo sluša vaše kukanje oko jedne te iste stvari-Jasno mu je da ste uzrujani i želi vam pomoći da negativne emocije izbacite iz sebe. Baš kao što bi učinila i vaša najbolja prijateljica.
3. Poverava vam se-Opet, ako ste mu prijateljica, jasno da ima poverenja u vas. To ne znači nužno da se želi s vama ljubiti
4. Kaže da želi "nekoga poput vas"-Ok, ako to kaže, sviđate mu se. Ali, očito mu se ne sviđate dovoljno jer želi nekoga puput vas, a ne vas.
5. Primetio je da imate puno toga zajedničkog-Zapričali ste se i shvatili da volite iste filmove, bili ste na istim koncertima, omiljena serija ometa svakodnevicu jer noći provodite gledajući epizodu za epizodom. To što je on naglas rekao da volite iste stvari ne znači baš ništa, osim da je izrekao očito. Ako sad počnete tražiti skrivene namere, naći ćete se, moguće, povređenih osećaja.
6. Stalno vas zafrkava-Neki muškarci jednostavno su takvi. Šašavi, vole smicalice i dobru šalu. Ako zeza i ostale cure, onda vam je jasno da vas ne provocira zato što se zaljubio u vas.
7. Uvijek je tu kad ga zatrebate-Da, tome služe prijatelji. Ako osjeća nešto više, reći će vam to.

2342
poruka na forumu
131 618

post # 2 | 03.10.14 , 4:01 PM

I ova tema je zanimljiva....Samo ne znam u koju kategoriju ja spadam yes biggrin ...Sigurno u onu sasavu hahaha yes ...Ako neko misli drugacije neka mi se slobodno javi hahaha :yes:
PS.Nista nije komplikovano u koliko sami ne iz komplikujemo yes

53
poruka na forumu
9 8

post # 3 | 03.10.14 , 5:00 PM

Znaco ovako :1.Verujes u horoskop
                      2.Jos uvek cekas princa na belom konju ( ili konja ) smile
                      3. Volis da savetujes druge ali tesko sama/sam prihvatas savete
                      4.Za sebe mislis da si dovoljno prosla/o videla/o u zivotu
                      5.Da ti otkrijem jednu tajnu ???
Otkricu ti tajnu...Zivot je tako jednostavan ali ga ljudi komplikuju bez potrebe
Nema signala samo se opustite otvorite i uzivajte u zivotu i tako je suvise kratak da se vreme gubi na tumacenja necega cega nema.

117
poruka na forumu
23 26

post # 4 | 03.10.14 , 9:43 PM

Sve teze prihvatamo rast sveta! Umesto da koracamo za njim mirne glave, gubimo se kao dete u igraonici! 

-Hocemo, a ne smemo da priznamo! Odmah sledi odbijanje!
-Ponosi smo, teramo inat!

Zivot je jedna kratka pesma. Zato je vreme da se zasucu rukavi. Vrlo brzo dodje kraj!

Sve je tu, samo malo  pogledati oko sebe!  Prosto, ne pravimo dalekovod!

34
poruka na forumu
4 0

post # 5 | 08.11.15 , 9:14 PM

Neko moje misljenje,stav i skromno iskustvo... :D

Kad se smeje , na vase nesupjle salje ,prvenstveno mislim da je to iz postovanja .Smatra vas vrlo intelgentnom i zenom sa kojom moze da diskutira o bilo kojoj temi ,pa ne zeli da vas demotivise ili da shvatite da mu nije stalo do vas .Sto se tice kukanja ,pokusava samo da vas saslusa i da nadje nacin da vam pomogne .Jer ste vi bili tu ,kad ste mu bili potrebni.Ovo za povjerenje ,mislim da tu nema puno sta se misli ,jer je ocito da vas smatra kao prijateljicu . I osjeca se vrlo utjesno lagodno kad vam oda neku svoju stvar koja ga muci (Pa i mi muskarci imamo dusu) :D. To cetvrto je mac sa dvije ostrice.Jednostavno s vremnom je prolazio kroz mnoge  nespjele veze i zavrzlame.Shvatio je da ste uvjek vi bili tu ,i da ni jedna nije poput vas ,jer nije mogao da nadje ni priblizno slicnu kaosto ste vi.Ali jednostavno nema snage ,da vam to sve prizna ,da gaji neke osjecaje prema vama. Zajednicke stvari to je jednostavno tako ,provodite previse vremena zajedno ,pa se nadju te neke poudarnosti. To sto se sali stalno i takodjer to radi sa ostalim djevojkama ,moguce je da je to dio strategije.Odnosno ima odredjenu djevojku koju zeli zavesti ,pa se sluzim svim mogucim trikovima "U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno ,zar ne? " Zadnje to moze se takodjer protumaciti na dva nacina .Moze biti da je papucar ili jednostavno to sto si navela "Tome sluze prijatelji".

Nadam se ,da sam barem malo otvorio oci biggrin .

Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Signali koje šalju muškarci,ali žene ih ne razumeju
Page 1 of 11
Search: