Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 11
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Saveti o sexu (Nekada davno je bilo tako...)
Saveti o sexu

1600
poruka na forumu
127 116

post # 1 | 21.07.14 , 11:11 AM

Verovali ili ne 1894. nije moje godište lol ,ali te godine napisana je jedna zanimljiva knjiga.Meni je ovaj tekst juče stigao  na profil od jedne drugarice,pročitala sam ga i rešila da podelim sa vama:

Davne 1894.god Rut Smiters je napisala knjigu "Seks saveti za supružnike",koja je trebala da informiše mlade devojke šta ih čeka u prvoj bračnoj noći.
Ovi saveti će današnjim devojkama i čitateljkama Cosmopolitena delovati vrlo zabavno laugh

Rut Smiters savetuje "nežne mlade žene" da treba da se postave škrto i da ne treba često ponavljati ovaj čin.Pa,ti saveti glase ovako:

1.Žena treba da leži nepomično,jer optimistični muž njeno pomeranje može da shvati kao zadovoljstvo seksualne prirode

2.Pametna mlada neće nikad dozvoliti da je muž vidi bez odeće,niti će doći u situaciju da svog muža vidi bez odeće.Ako već ne može da se izbegne odnos,onda to uradite u mraku

3.Muškarci su po prirodi perverzna bića.Ako im samo nagovestite da bi imale nešto s njim on će to i prihvatiti,a to znači da će se dogoditi normalan odnos u abnormalnim pozicijama

4.Odeću za spavanje oblačite u odvojenim prostorijama.Ona ne sme biti skinuta tokom seksualnog čina.Tako će minimum kože biti izložen pogledu

5.Tokom odnosa žena mora biti potpuno tiha

6.Pametna žena uvek nađe bolji i novi razlog da izbegne vođenje ljubavi kada se za to pruži prilika

7.Kada muž pokuša da poljubi svoju ženu u usta,ona će se izmaći tako da je on poljubi u obraz

8.Ukoliko muž pokuša da podigne ženinu spavaćicu i poljubi je bilo gde drugo ,ona mora brzo da reaguje,spusti spavaćicu onako kako ona i treba da stoji,i izvini se jer mora do kupaonice

9.Kad muž završi čin,pametna žena će odmah početi sa zvocanjem.Upitanju su stvari koje on sad mora da obavi

10.Tako će muž vremenom naučiti da ako insistira na seksualnom odnosu,mora to započeti i završiti bez ikakvih gestova,kao npr.poljubaca kiss

Ako mislite da posle čitanja ovih saveta,treba da ostavite neki komentar,izvolite,pa da čujemo i vaše mišljenje heart

385
poruka na forumu
19 26

post # 2 | 21.07.14 , 1:49 PM

Dakle,tetkača,neverovatan tekst odnosno uputstvo za upotrebu. lol
Čitala sam priručnike kako biti dobra supruga odnosno kako zena treba da se ponaša da udovolji svom dragom iz 1955 godine.

Added (21.07.14, 1:49 PM)
---------------------------------------------
A na kraju uputstva DOBRA ŽENA ZNA GDE JOJ JE MESTO
Ovaj tvoj post je pobedio

2342
poruka na forumu
131 618

post # 3 | 21.07.14 , 3:15 PM

I tako su nastale prevare onda su muskarci, isli kod onih zena koje se nisu pridrzavale prirucnika iz 1894god yes :lol:

1600
poruka na forumu
127 116

post # 4 | 22.07.14 , 10:10 AM

Quote tetkača ()
.Kad muž završi čin,pametna žena će odmah početi sa zvocanjem.Upitanju su stvari koje on sad mora da obav
Mislim da se ovaj savet praktikuje i dan danas,hehehe biggrin

2342
poruka na forumu
131 618

post # 5 | 24.07.14 , 5:36 PM

Ma  tetkača,  ja ti reko da ti zastareo taj udzbenik pametna zena ima da nastave da se miluje i mazi smile   :yes:

385
poruka na forumu
19 26

post # 6 | 24.07.14 , 6:03 PM

A ne,Duh,tetkača je potpuno u pravu.

Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Saveti o sexu (Nekada davno je bilo tako...)
Page 1 of 11
Search: