Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 11
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Zašto muškarci lažu? (Neke laži su i sami priznali)
Zašto muškarci lažu?

1600
poruka na forumu
127 116

post # 1 | 03.10.14 , 12:09 PM

1. Ne, uopšte ne izgledaš debelo
Retko koji muškarac nije bio u ovoj situaciji. Njene pripreme za neki izlazak mogu trajati "celu večnost", a onda će u nekom trenutku uslediti: I, kako izgledam? Izgledam li debelo' I muškarac će odgovoriti: Ne. Često će muškarci dodati i još pokoji kompliment da "zataškaju zločin" svoje "lažne" izjave. Uostalom, ne bi bila retkost da u ovim situacijama iskren odgovor ne odvede do rasprave, uvređenosti i upropaštene večeri koja još nije ni počela.

Volim kako kuvaš
Reći svojoj devojci ili ženi da je "najbolja kuvarica na svetu", zaista je širokogrudno. Poneke žene ne znaju spremiti ništa više od običnog tosta ako nemaju recept s uputstvom za pripremu ispred sebe.

Ne razmišljam o drugim ženama

Ova laž je izgovorena jer ne žele povrediti žene s kojima su u vezi, zato nemaju izbora nego poreći. Nije to stalno, tek povremeno pa se žene ne bi trebale previše time zamarati i brinuti.

Žao mi je

Bilo da se radi o begu iz nezgodne situacije ili nečemu drugom, ove tri male reči mogu biti vrlo korisne. Muškarci ih koriste pažljivo, ali znaju da će to oterati njen mrk izraz lica i izmamiti joj osmeh. To je "oružje" koje su koristilli još kao mali kada bi ih majka kritikovala zbog nečega i tokom vremena je postao njihovo "oružje za preživljavanje".

Pričaćemo o tome kasnije

To je jedan od najuspešnijih načina da završe razgovor koji ne žele voditi. Naravno da ne žele opet kasnije povlačiti tu neku, određenu temu.

"Muškarci lažu da bi se žene osećale lepo"
(naravno misli se na one slatke laži,kad žena duboko u sebi zna istinu,ali joj ipak prija laž koju
muškarac izgovori)

2342
poruka na forumu
131 618

post # 2 | 03.10.14 , 3:53 PM

Zanimljiva tema yes biggrin samo ne lazu bas svi muskarci, ko ni zene sve zavisi od coveka do coveka :yes:

1600
poruka na forumu
127 116

post # 3 | 05.10.14 , 7:14 PM

TOP 10 NAJČEŠĆIH MUŠKIH LAŽI-
Nisam tako puno popio.
Ništa mi nije, dobro sam.
Nije bilo signala na mobilnom telefonu.
Nije bilo tako skupo.
Blizu sam.
Zaglavio sam se u saobraćaju.
Ne, guza ti ne izgleda veliko u tim pantalonama.
Oprosti, nisam čuo poziv.
Smršala si.
To je ono što sam oduvek želeo.

172
poruka na forumu
17 20

post # 4 | 05.10.14 , 8:53 PM

Zato što misle da će istinom pogoršati stvari...

*** Muškarci lažu više, ali žene lažu bolje ***  biggrin

53
poruka na forumu
9 8

post # 5 | 05.10.14 , 8:58 PM

Zasto muskarci lazu ....
Odgovor je jednostavan
Zato sto zene nilad ne govore istinu

Lazu i jedni i drugi podjednako .
+1 za zene

172
poruka na forumu
17 20

post # 6 | 05.10.14 , 9:26 PM

Citiram: " Zato sto zene nikad ne govore istinu"  
 trsa, da nije to previse iskustva? smile

3
poruka na forumu
1 3

post # 7 | 06.10.14 , 6:08 AM

Zasto bilo ko laze? Pitanje je suvise uopsteno da bi odgovor mogao biti jednostavno dat ali mozda je poenta pokretanje ove teme diskusija o istoj a ne sam odgovor. Hm, kako god, polazim od sebe i kazem da skoro nikad ne lazem..niti zene niti bilo koga. Skoro je kljucna rec....nekad istinom mozes povrediti nekoga a sitnom lazi izbeci to tj napraviti kompromis sa svojim karakterom iz dobre namere. Ako me devojka pita kako izgleda skoro uvek kazem nesto tipa ``Nikako! Bolje da si vrecu navukla na sebe ili Takva sa mnom neces ni u branje pecurki``. Uvek sam saljiv tako da je to korisno kad treba izvrdati tako neke sitne zivotne zamke wink Imao bih tu jos sto-sta za reci ali 6 sati ujutru je.... NEMAM SNAGEEE

81
poruka na forumu
3 5

post # 8 | 06.10.14 , 4:02 PM

da li ste mogli gluplju temu odabrati hocete li neku pametnu zanimljivu temu kad staviti batalite ove gluposti

117
poruka na forumu
23 26

post # 9 | 07.10.14 , 12:16 PM

. . .

3
poruka na forumu
1 3

post # 10 | 08.10.14 , 8:52 AM

Quote shadow320 ()
a li ste mogli gluplju temu odabrati hocete li neku pametnu zanimljivu temu kad staviti batalite ove gluposti
Sharow, mozda ako ti budes taj koji ce nas inspirisati, osvetlaj nam obraz o nadahnuti covece... umesto trecerazrednog pljuvanja...

53
poruka na forumu
9 8

post # 11 | 09.10.14 , 0:31 AM

Quote Suntava_patofnica ()
da nije to previse iskustva?
hmm...m....m...m iskustva nikad nije previse a ovo je istina
Nemoze covek da vas uhvati ni za rep ni za glavu:
Pecao covek negde na nekoj reci i upeca zlatnu ribicu
ribica ga zamoli da je pusti a zauzvrat ispunice  njegove dve zelje ( bilo je tri ali inflacija)
I covek pozeli da ima auto put od svog grada do amerike...ribica mu rece da je mnogo to i pita koja je druga zelja
Covek se zamisli pa rece "da razumem zasto zene lazu' ... na to ce ribica
A sa koliko traka zelis autoput

Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Zašto muškarci lažu? (Neke laži su i sami priznali)
Page 1 of 11
Search: