Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 11
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Uticaj drustvenih mreza na socijalizaciju dece?
Uticaj drustvenih mreza na socijalizaciju dece?

2342
poruka na forumu
131 618

post # 1 | 19.09.14 , 5:34 PM

Kakvo je vase misljenje o utacijau drustvenih mreza, prvenstveno Facebook-a kao i ostalih medijana socijalizaciju danasnje omladine?

Fajlovi: 8729235.jpg(25Kb) · 2625032.jpg(18Kb)

71
poruka na forumu
43 6

post # 2 | 19.09.14 , 6:07 PM

po mom misljenju , uticaj drustvenih mreza je dosta los zato sto se vise ne druze deca kao nekada , nego se druze preko glupog facebook-a,twitter-a i jos nekih sajtova i mislim da je facebook cisto gubljenje vremena tako da mi idemo u - a ne u + , koja je poenta da neko dete prica sa nekim preko facebook-a a da u stvarnom zivotu ne progovori dve reci sa tom osobom ili to , zato i ja nemam facebook niti twitter (smatram da mi netreba) .

1600
poruka na forumu
127 116

post # 3 | 19.09.14 , 8:07 PM

Sve ima svoje prednosti i mane.
Nisam protivnik društvenih mreža,
ali definitivno ne bih dozvolila deci ispod 18 smile

117
poruka na forumu
23 26

post # 4 | 19.09.14 , 8:47 PM

I dan danas pamtim taj zuti pesak u dvoristu. Bili smo najsrecnija deca na svetu.
Danas imamo sve, ali ne i ono najvaznije, nazalost!

Neka radi kako ko misli da treba!

276
poruka na forumu
37 49

post # 5 | 20.09.14 , 0:17 AM

Imam facebook ali retko kad se ulogujem na nalog. Inace ovu sliku DUH sto si postavio ova ide na face odmah... To ima dosta njih koji to rade slikaju druge da bi postavili na face iako ti sto su slikani ne zele... (jednom su mene tako uhvatili na casu i postavili...Taj dan su je i obrisali odmah..)  :D

Inace bolje je bez tih drustvenih mreza.. Vise bi bilo druzenja po ulicama deca bi se igrala...

Poruku je menjao/la Dentronix - Subota, 20.09.14, 0:20 AM

Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Uticaj drustvenih mreza na socijalizaciju dece?
Page 1 of 11
Search: