Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 11
Forum » Tehnički deo » Hardwer » Problem, najvjerovatnije sa grafičkom.
Problem, najvjerovatnije sa grafičkom.

15
poruka na forumu
0 0

post # 1 | 30.10.15 , 1:11 PM

Naime prije 5-6 dana dok sam igrao igrica desio mi se na prvi pogled neki bug, jer sam igrao PES i igrači su od jednom poludili počeli su se trokutovi i kvadratiči prikazivati, pritisnuo sam start i sve se vratilo na normalu i nastavio sam igrati. 10 minuta nakon toga pojavljuje se plavi ekran i poruka "kao da bi sačuvali vaš PC komp će se automatski ugasiti" i tu noć sam bio još 15-20 minuta i to je bilo to. Sljedeće jutro upalio sam pc pola sata - sat je radio sve fino, kad sam počeo igrati igrica eto opet isti problem isključio igrice, restartovao PC i onda je fino radio opet pola sata, nakon toga počinju kvadratići na google chrome i na startu, počele su se pojavljivati linije po ekranu tako da se opet sam isključio, otvorio sam ga i vidio da mali ventilator na grafičkoj ne radi, to je mali ASUS ventilator, da li je njega moguće zamijeniti i koliko će koštati?

2342
poruka na forumu
131 618

post # 2 | 30.10.15 , 6:32 PM

Imas da kupis kuler u skoro svakoj radnji, ali najbolje da pozoves servis, i pitas njih za novi kuler, ako ne mozes naci , onda pogledaj da kupis celo hladjenje,sa kulerom kopletno, samo obrati paznju kada to kupujes, da moze se uklopiti na tvoju grafiku :yes: 

Forum » Tehnički deo » Hardwer » Problem, najvjerovatnije sa grafičkom.
Page 1 of 11
Search: