Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 3 of 3«123
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » uBioskop Konkurs za nove urednike
uBioskop Konkurs za nove urednike

276
poruka na forumu
37 49

post # 31 | 22.07.14 , 10:47 AM

1.  Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd.  ?

Bio sam moderator na ofilmovi.net, stranifilmovi.org, onlinesaprevodom.com urednik...

2.  Zašto želite da budete urednik na uBioskop?

Zato sto volim da gledam filmove i serije i mnogo citam o izlasku novih serija i filmova, imam dosta slobodnog vremena i  kada sam postao moderator na stranifilmovi.org tada je taj sajt imao 50000 registrovanih clanova sada ima 76593...

5
poruka na forumu
0 0

post # 32 | 25.07.14 , 4:22 PM

administrator ili urednik nisam bio ni na jednoj stranici. ali bi voleo da budem urednik jer volim filmove i pregledo sam ih dosta,i imam puno slobodnog vremena i zelio bi pomoc uBioskopu jer ste stvarno dobra stranica

19
poruka na forumu
0 0

post # 33 | 15.08.14 , 11:45 AM

BIO SAM UREDNIK NA MNOGO UCOZ SAJTOVA ... I NA NEKIM DRUGIM ... STVARNO BI VOLEO UREDNIKA JER ZELIM DA DODAJEM RAZNE FILMOVE I ANIME ... RADIO BI TO SA ZADOVOLJSTVOM ... ZELEO BIH DA ME RAZUMETE... HVALA VAM U NAPRED :D

Poruku je menjao/la pekos - Petak, 15.08.14, 11:45 AM

57
poruka na forumu
1 0

post # 34 | 19.08.14 , 5:22 PM

1.  Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd.  ?

Na zalost nisam imao prilika da budem urednik ni na jednom sajtu do sada, ali od negde mora da se pocne.

Imam dosta slobodnog vremena a i mladju seku koja ima kolekciju sinhronizovanih crtanih filmova.

19
poruka na forumu
0 0

post # 35 | 27.09.14 , 9:12 PM

Izvinite ako sam mozda bio los kao urednik...Iskreno bi voleo da mogu da budem F.MOD...Jer imam mnogo raznih ideja za forume itd...Stvarno cu sad dobro da se pokazem,moli Vas vas pekos.

418
poruka na forumu
31 72

post # 36 | 09.01.15 , 12:39 PM

1.Ja nisam nikad bila ni na jednom drugom sajtu moderator,jer jedini sajt koji stalno posecujem je ovaj ,a sama svoj nemam smile
2.Zelim da budem moderator ovde zato sto stalno ionako visim ovde i gledam filmove i serije i pritom sam i veoma kreativna smile

110
poruka na forumu
6 16

post # 37 | 10.01.15 , 6:35 PM

1.Ne nisam bio smile
2.Pa zeleo bih imam puno slobodnog vremena,a i dosta sam i na internetu,pa bih mogao naci neku zanimljivu vest smile

17
poruka na forumu
0 0

post # 38 | 18.04.15 , 8:22 AM

1.Nisam bio ni administrator, ni moderator, a ni vip
2.Hteo bih da budem barem vip ako nemogu nista drugo

Added (18.04.15, 9:22 AM)
---------------------------------------------
Zelim da postanem forum moderator

16
poruka na forumu
0 0

post # 39 | 18.04.15 , 8:01 PM

1.  Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd. ? : Naravno, znam i preko SMF da pravim forume, tacnije zaradjujem i pare preko toga.Takodje bavim se uredjivanjem nekih vecih sajtova za pare itd.
2.  Zašto želite da budete urednik na uBioskop? : Ne znam sve pogodnosti, tacnije ne znam sta imam sa tim sto sam urednik, ali kako god, dovoljno je i ime biggrin Volio bih iz vise razloga, da ne nabrajam sad.

Pozdrav

7
poruka na forumu
0 0

post # 40 | 01.05.15 , 7:56 PM

1.Bio sam na mnogim sajtovima mod biggrin
2. Imam dosta slobodnog vremena.Zelim da od ovog sajta napravim nesto posebno smile Posto sam veliki ljubitelj anima znam dosta dobrih koji bi dopunili kolekciju na sajtu smile

Poruku je menjao/la MonkeyDDragon - Subota, 02.05.15, 1:51 PM

2
poruka na forumu
0 0

post # 41 | 23.10.15 , 6:30 PM

Ja se nijesam bavio uredjivanjem sajtova ili slicno. Ali imam tadnog iskustva sa filmovi i komjuterima, uostalom bas bih volio da budem admin na ovako dobrom sajtu.
biggrin

418
poruka na forumu
31 72

post # 42 | 26.12.15 , 12:44 PM

1. Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd. ?

Da na ovom sajtu sam preko godinu dana forum moderator a sada bih da budem UREDNIK :)

2. Zašto želite da budete urednik na uBioskop?

Zato sto mislim da sam bila dobar forum moderator ali sada bih htela da postavljam neke nove serije i filmove smile Momci koji to rade sjajno rade svoj posao ali mislim da bi trebalo da dodamo jos neke serije sto bih ja mogla da radim, aktivna sam pa sto da ne smile

1
poruka na forumu
0 0

post # 43 | 31.01.16 , 11:01 PM

1.  Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd. ? 
Bio sam na poziciji moderatora i na poziciji urednika na vise sajtova

Sajt je odlican, bolji od vecine ostalih. Zelim pomoci u razvoju sajta. Imam dosta dobrih filmova koje mogu ubaciti

2342
poruka na forumu
131 618

post # 44 | 01.02.16 , 1:43 AM

Quote ZeraXx ()
1. Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd. ? Bio sam na poziciji moderatora i na poziciji urednika na vise sajtova
2. Zašto želite da budete urednik na uBioskop?
Sajt je odlican, bolji od vecine ostalih. Zelim pomoci u razvoju sajta. Imam dosta dobrih filmova koje mogu ubaciti
 Ti si vec urednik na drugom sajtu, tako da ovde tesko da mozes to biti

1
poruka na forumu
0 0

post # 45 | 07.03.16 , 3:01 AM

Pozdrav,molim vas ako mozete da mi date bar urednika na ovom sajtu.Imam iskustva radio sam na ofilmovi,sada ne radim vise tamo.Imam dosta slobodnog vremena,i zelio bih da pomognem u vasem poslu.

Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » uBioskop Konkurs za nove urednike
Page 3 of 3«123
Search: