Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 3123»
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » uBioskop Konkurs za nove urednike
uBioskop Konkurs za nove urednike

101
poruka na forumu
30 50

post # 1 | 13.09.13 , 5:03 AM

Prijave možete pisati ovde u temi ili poslati Administratoru na PP.

Sve što trebate da uradite je da odgovorite na dva jednostavna pitanja.

1.  Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd. ?
2.  Zašto želite da budete urednik na uBioskop?

1
poruka na forumu
2 2

post # 2 | 17.09.13 , 8:42 AM

Volio bih da budem VIP samo to !!!

1
poruka na forumu
0 2

post # 3 | 06.01.14 , 2:37 PM

1.nisam do sad bio ni urednik ,administrator ni slicno ni na jednom sajtu . ali godinama radim slicne poslove.    2. vrujem i znam da mogu da unapredim ovaj sayt. a posedujem neverovatnu kolicinu filmova,serija itd. dobri ste za sada ali uvek moze bolje.pogotovo ako je tim slozan. ili da budem VIP clan.

Poruku je menjao/la genije - Ponedeljak, 06.01.14, 2:47 PM

1
poruka na forumu
0 0

post # 4 | 08.01.14 , 6:32 AM

1. bio sam moderator na sajtovima http://www.ofilmovi.net/ http://kucnibioskop.ucoz.com/ i administrator na http://o-movies.weebly.com/ i na jos dosta sajtova koji su ugaseni smile
2. imam dosta slobodnog vremena i ne znam kako da  ga iskoristim

1
poruka na forumu
0 0

post # 5 | 11.01.14 , 10:53 PM

1. Nisam bio administrator, ali imam iskustva nekog u izradi web stranica.
studiram informatika, pa bi htjeo steci nekog iskustva i pomoci oko izrade stranice. 
Pozz

14
poruka na forumu
0 1

post # 6 | 15.01.14 , 12:35 PM

1.  Da li ste bili na nekom sajtu administrator, moderator , urednik i itd. ? Nisam imao neku poziciju, ali sam stekao dosta iskustva sa ovakvim sajtovima.
2.  Zašto želite da budete urednik na uBioskop? Moja želja je da pomognem u uzdizanju ovog sajta i da iskoristim ovo slobodno vreme koje imam.

Poruku je menjao/la Supern4tural - Sreda, 15.01.14, 12:35 PM

1
poruka na forumu
0 0

post # 7 | 16.01.14 , 7:03 PM

1. Bio sam administrator na par stranica koje koriste wordpress i radim web stranice.
2. Pratim puno serija i gledam puno filmova. U slobodno vrijeme bih htio pomoći da serije i filmovi što brže stave gore.

7
poruka na forumu
1 3

post # 8 | 17.01.14 , 4:02 AM

Poštovani,

Ne znam da li da pišem roman, ili da jednostavno što kraće odgovorim. Mogu ja to opširno nije to problem, ali ne prijavljujem se kao "sportski novinar" kao što je do sada bilo. Što se tiče odgovora ne prvo pitanje ono je prosto,a a glasi "ne". Nisam bio administrator ni na jedno stranici ovoga tipa. Ali sam za filmovin dosta serija i filmova predložio koje su na kraju i završile na njihovoj stranici. Naime, ne znam da li ima ikakve veze, ali sam bio admin kao što gore rekoh "sportski novinar" na sportsport.ba, realmadrid-balkan.net,  sport24.ba, reprezentacija.ba, bhdragons.com, sportal.rs, sportske.net i još nekoliko stranica. Ali to je manje važno. Možda već sebi postavljate pitanje: "Što ja uopće želim onda na stranici koja se bavi filmovima i serijama?". Odgovor takođe i na ovo pitanje je veoma prosto, znatiželja. Skoro sve vam nekad dosadi i nakon dvije do tri godine lutanja po sportskim stranicama došao je red i za nešto novo. Na drugi pitanje mislim da sam skoro pa odgovorio u prošloj rečenici. Jednostavno, želio bih da se sada bavim nečim novim. Znam mnogo serija i filmova koje bih mogao postavljati za ubioskop. Takođe, želim i da pomognom uBioskopu da znatno napreduje i postane što više popularna. Nadam se da će i moja neka ideja biti realizovana i dobro se slagati sa stranicom. Vidim da ima i nekoliko "pokvarenih" linkova naročito na seriji koju ja trenutno pratim, pa bih vjerovatno i popravljao linkova koje nisu u funkciji. Našao sam i stranicu koja će mi omogućiti lakši pronalazak novamov, gorilavid, daclips i drugih linkova za određeni film/seriju. Ali ipak ćete morati me malo uvesti u red. Nadam se da ste zadovoljni mojom "prijavom" za mjesto u uBioskop timu.

Lijep pozdrav.
Mire

Poruku je menjao/la Mirexyl - Petak, 17.01.14, 4:07 AM

1
poruka na forumu
2 0

post # 9 | 20.01.14 , 7:00 PM

nisam bio urednik ali se razumijem u te poslove  jer mi je otacurednik na 3 sajta zelja mi je da mogu da postavlja filmofe i pomazem korisnicima

8
poruka na forumu
1 1

post # 10 | 22.01.14 , 0:58 AM

Bio sam moderator na dosta sajtova npr. na Ofilmovi
Zelim da budem urednik da pomognem  uBioskop timu

Svidja mi se sajt smile

Poruku je menjao/la mast3r - Sreda, 22.01.14, 0:58 AM

1
poruka na forumu
0 0

post # 11 | 22.01.14 , 4:05 PM

.

Poruku je menjao/la saratardre - Sreda, 22.01.14, 6:17 PM

2
poruka na forumu
0 0

post # 12 | 24.01.14 , 2:10 AM

Quote Admin ()
Vojvodina Net sajt doskora u modovima (nick isti ovaj)
Quote Admin ()
Volim ovo raditi, al stari sajt od 20-30 ljudi se sveo na 2-3 aktivna člana tima.  Izgleda da ovde nema te osobe zbog koje svi zbrisaše iz tima, a konfiguracija sajta me podseća na stari.

Nadam se da je odgovoreno koko se traži, barem neki minimum.
Od mene eto prijava za urednika, ako vam toga u ovom trenutku treba smile

5
poruka na forumu
2 1

post # 13 | 28.01.14 , 4:37 PM

administrator ili urednik nisam bio ni na jednoj stranici. ali bi voleo da budem urednik jer volim filmove i pregledo sam ih dosta,i imam puno slobodnog vremena i zelio bi pomoc uBioskopu jer ste stvarno dobra stranica

2
poruka na forumu
0 0

post # 14 | 30.01.14 , 0:22 AM

Administrator na counter forumu "Fatality Family" , na mnogim slicnim  moderator.

Zato sto mislim da mogu da doprinesem registrovanju na ovaj sajt,reklami,posetama...

1
poruka na forumu
0 0

post # 15 | 01.02.14 , 9:47 AM

1.Bio sam moderator na Lud@k site
2.Imam neke filmove koje zelim da ubaci,ovaj sajt je najbolji

Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » uBioskop Konkurs za nove urednike
Page 1 of 3123»
Search: