Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 212»
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Predlozi, pohvale, kritike....
Predlozi, pohvale, kritike....

513
poruka na forumu
63 108

post # 1 | 18.04.14 , 8:08 PM

Slobodno pisite smile

4
poruka na forumu
1 0

post # 2 | 21.04.14 , 3:41 AM

Free chat, death for secure code!  tongue

81
poruka na forumu
3 5

post # 3 | 16.05.14 , 3:05 PM

sve pohvalae samo malo cesce filmovi da se ubacuju biggrin

2342
poruka na forumu
131 618

post # 4 | 03.06.14 , 2:32 PM

Predlazem da ispod cata se ubaci sta je aktuelno na forumu znaci ko sta napise na koju temu na forumu da se to vidi ispod cata... da bih forum postao poseceniji....Drugo predlazem da od sada za VIP korisnika mora imati 30 odgovora na forumu i 20 komentara na filmovima da bih postao VIP korisnik...Smatram da bih tako doprinelo vecoj posecenosti forumu i vise bi se komentarisali filmovi i serije... I to da se uvede ko pravilo 30 kom forumu 20kom na filmovima

1
poruka na forumu
0 0

post # 5 | 01.07.14 , 1:01 AM

Pozdrav,

zamolio bih vas iskreno ako bi ste mogli uploadovat neku njemačku seriju, s prevodom naravno? I ako bi ste mogli američku seriju '30 rock' il i'It's Always Sunny in Philadephia' takođe staviti na stranicu, jer ih nigdje na netu nema za online gledanje?
hvala unaprijed.

826
poruka na forumu
55 561

post # 6 | 03.07.14 , 2:09 AM

Zelim ovim putem pohvaliti mladog gospodina DUH-a.   respect

1600
poruka na forumu
127 116

post # 7 | 22.07.14 , 6:05 PM

Ja želim da pohvalim sve moderatore i urednike,kritike nemam,ali imam predlog:ubacite još neke (zanimljivije) smajlie heart

385
poruka na forumu
19 26

post # 8 | 22.07.14 , 7:19 PM

Ja imam samo reči pohvale za sve narocito za Alexmspop koji sve želje ispunjava .
Super ste.Nastavite tako.

242
poruka na forumu
4 3

post # 9 | 14.08.14 , 6:34 PM

Bilo bi mnogo lakse ako bi iskljucili ovaj secrity kod

Added (14.08.14, 6:34 PM)
---------------------------------------------
I bilo bi dobro ako bi ubacili ono da mozemo da vas pratimo i preko fb..i da ima dugme da lajkujemo sajt i izadje na fb smile tako bi se brze reklamirali :)

513
poruka na forumu
63 108

post # 10 | 14.08.14 , 8:08 PM

Slanina, to postoji i ima stranica na fejsu samo kucaj ubioskop.
A taj kod imaju samo korisnici,kad postanes VIP onda nemas.

242
poruka na forumu
4 3

post # 11 | 16.08.14 , 3:52 PM

Da ali gde je ta opcija ovde na forumu ili na sajtu da ja lajkujem i da izadje na fb?? Nisam je primetio, primetio sam jedino za film ili neki snimak da ima opcija "podeli"

Ok za kod vec mi objasnio DUH biggrin

Added (15.08.14, 1:23 PM)
Bilo bi dobro da se napravi i kategorija za Anime..posto vec ima za Filmove i Serije

Added (16.08.14, 3:52 PM)
Jako neodgovorno ponasanje svih administratora..ceo sajt se sveo na to da samo killer ubacuje snimke...

513
poruka na forumu
63 108

post # 12 | 16.08.14 , 4:25 PM

Slanina, evo da ti pojasnim par stvari.
Dok se sajt razvijao ja sam ubacivao sve zivo kao i admin.
Nikom nije obavezno da ubacuje,on je moderator i on napreduje tako sto bude konstantan i aktivan.
Ja ne vidim da se on zali,ili alex...to mu je funkcija i to je to.
Alexmpop svaki dan ubacuje serije,kiler filmove itd...tetkace,duh forum itd.
Nadam se da ti je sad jasnije.
Svako ima svoju ulogu na sajtu.

242
poruka na forumu
4 3

post # 13 | 16.08.14 , 4:35 PM

Jeste to je tacno sve ali verovatno u teoriji...u praksi je ocigledno drugacije..koje ubacio serije Chari?
Koje ubacio zadnjih 10 filmova..ko se trudi da nadje epizode za naruta da i to ubaci?
Kad bi se svaki urednik akivirao kao sto killer radi ovaj sajt bi vec imao sve moguce filmove i serije..ali kao da neko ne zeli da e potrudi da sajt bude jos bolji..ja vam dajem i pohvale i kritike po zaslugama..nema potrebe da mislite da vam drzim neka predavanja, otvorili ste sami temu gde mozemo da iznesemo svoja misljenja zar ne smile

Poruku je menjao/la Slanina - Subota, 16.08.14, 4:36 PM

101
poruka na forumu
30 50

post # 14 | 16.08.14 , 5:09 PM

Quote Slanina ()
Jeste to je tacno sve ali verovatno u teoriji...u praksi je ocigledno drugacije..koje ubacio serije Chari? Koje ubacio zadnjih 10 filmova..ko se trudi da nadje epizode za naruta da i to ubaci?
Kad bi se svaki urednik akivirao kao sto killer radi ovaj sajt bi vec imao sve moguce filmove i serije..ali kao da neko ne zeli da e potrudi da sajt bude jos bolji..ja vam dajem i pohvale i kritike po zaslugama..nema potrebe da mislite da vam drzim neka predavanja, otvorili ste sami temu gde mozemo da iznesemo svoja misljenja zar ne

Svi radimo kako nam vreme dozvoljava (posao) , nije oko sajta samo postavljanje sadrzaja cime se bavimo, postoje stvari koje nisu vidljive korisnicima a opet doprinose da mozete gledati online sadrzaj.

96
poruka na forumu
11 13

post # 15 | 05.09.14 , 11:28 PM

Jedna Kritika ....
Ide mi na zivce ova reklama na stranici s autom ne mogu ju maknuti
inace hoce da otvori video reklamu  grrrr  angry
 I gdje mogu naci slike za profil da se mice ono sto imam kad stavim nista?? sad

Poruku je menjao/la Lusciouss - Petak, 05.09.14, 11:32 PM

Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Predlozi, pohvale, kritike....
Page 1 of 212»
Search: