Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Novi Postovi · Lista Korisnika · Pravila Foruma · Pretraga · Praćenja
Page 1 of 512345»
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Vasi problemi
Vasi problemi

513
poruka na forumu
63 108

post # 1 | 22.07.13 , 10:42 PM

Ovde pisite ukoliko imate neki problem sa sadrzajem.

1
poruka na forumu
0 0

post # 2 | 29.09.13 , 4:10 PM

Zašto se ne otvaraju filmovi i serije  na Mozili i Chromi a na drugim online stranicama sve OK radi.

513
poruka na forumu
63 108

post # 3 | 29.09.13 , 5:45 PM

Quote (filmofil52)
Zašto se ne otvaraju filmovi i serije na Mozili i Chromi a na drugim online stranicama sve OK radi.
Obrisi kes ako nece da ti otvori..ili ako je jedan film u pitanju posalji mi link da vidim mozda stvarno ne radi..

14
poruka na forumu
0 1

post # 4 | 15.01.14 , 12:43 PM

Hteo sam da gledam pre neki dan Fast & Furious 6 na ovom sajtu. Sve lepo počne i onda, u trećem minutu film samo stane i tako sam tri puta probao i isto se desilo. Da li je to do filma ili do mene?
Nažalost, pošto mi se mnogo gledao film odgledao sam ga na drugom sajtu. :/

101
poruka na forumu
30 50

post # 5 | 15.01.14 , 8:01 PM

Quote Supern4tural ()
Hteo sam da gledam pre neki dan Fast & Furious 6 na ovom sajtu. Sve lepo počne i onda, u trećem minutu film samo stane i tako sam tri puta probao i isto se desilo. Da li je to do filma ili do mene? Nažalost, pošto mi se mnogo gledao film odgledao sam ga na drugom sajtu. :/

Browser koji koristis? Probaj da promenis na drugi ako ti se to desi.

14
poruka na forumu
0 1

post # 6 | 15.01.14 , 8:08 PM

Koristim Operu jer mi na njoj skoro nikad ne koči, probaću sa Google Chrome. smile

1
poruka na forumu
0 0

post # 7 | 25.01.14 , 6:18 PM

Pokušavam pogledati jednu seriju na ovome sajtu i piše mi da treba da skinem javu na računar i probala sam ali kada hoću da je instaliram piše mi da već imam instaliranu novu verziju jave. 
Pa da li je sada do jave ili do sajta ?

513
poruka na forumu
63 108

post # 8 | 26.01.14 , 1:13 AM

Quote Werewolf ()
Pokušavam pogledati jednu seriju na ovome sajtu i piše mi da treba da skinem javu na računar i probala sam ali kada hoću da je instaliram piše mi da već imam instaliranu novu verziju jave. Pa da li je sada do jave ili do sajta ?
Imas ovde sve objasnjeno smile

http://www.ubioskop.com/forum/2-21-1

2
poruka na forumu
0 0

post # 9 | 28.01.14 , 11:18 PM

obrisala sam i kes i javu te instalirala  ponovo,nazalost i dalje mi jednu seriju pusti bez problema o onda neke nece, pratila sam sve te korake pomoci ali kad otvorim java karticu kod mene na security kartici nema mogucnosti odabira toga kako ste vi naveli,pise mi samo: use certificates to positively identify yourself,certifications,authorities,and publishers.
inace koristim mozilu al isto to mi se desava i na g.chrome pa eto ako moze koji savjet....

513
poruka na forumu
63 108

post # 10 | 28.01.14 , 11:25 PM

Quote djanki ()
obrisala sam i kes i javu te instalirala ponovo,nazalost i dalje mi jednu seriju pusti bez problema o onda neke nece, pratila sam sve te korake pomoci ali kad otvorim java karticu kod mene na security kartici nema mogucnosti odabira toga kako ste vi naveli,pise mi samo: use certificates to positively identify yourself,certifications,authorities,and publishers.inace koristim mozilu al isto to mi se desava i na g.chrome pa eto ako moze koji savjet....
Skini novu verziju jave,imas izgleda staru.

2
poruka na forumu
0 0

post # 11 | 28.01.14 , 11:39 PM

skidala sam i staru i novu al isto mi je,svejedno hvala, nasla rjesenje na dr sajtu biggrin

5
poruka na forumu
2 1

post # 12 | 29.01.14 , 8:31 PM

Added (29.01.14, 7:31 PM)
---------------------------------------------
moguli stavit stranicu na svoj fejzbuk mozda dođe jos clanova

Poruku je menjao/la bojka - Sreda, 29.01.14, 8:32 PM

7
poruka na forumu
0 0

post # 13 | 08.02.14 , 11:18 PM

Postovani, 

Gledam filmove svaki dan na raznim portalima. Ovo je jedini portal na kojem imam problem, trazi mi da istaliram novu Javu, ja je istaliram ali i dalje nece da radi. Sve mi je sredjeno. Probao sam i na Chrome, Mozilli, Operi.

Ocekujem pomoc.

Srdacan pozdrav.
vLord

3
poruka na forumu
1 0

post # 14 | 13.02.14 , 7:21 PM

d. dan... kad gledam neki film/seriju.. nakon nekog vremena mi se počne samo vrtit.. pa krene, pa opet vrti.... ne uvijek.. ali taj isti problem imam i na Chrome, Firefox i IE. onda čekam da se napuni do kraja ali kad dođe do sredine filma.. krene sa vrtnjom i ne staje.. naravno, moram refresh. cache i cookies su čisti, java je nova, nema novije, browser se updateuje tako da nije ni do njega. inače imam Ccleaner, šta bi još moglo biti?.. ja nemam ideje..

1600
poruka na forumu
127 116

post # 15 | 19.02.14 , 5:05 PM

Pa mene je od juče sajt počeo da "odbacuje".Ovako:gledam nešto,prekine me i zatvori stranicu i izađe obaveštenje da pređem na nešto rezervno(zaboravih šta).prvo sam mislila da je do konekcije,međutim danas me dvaput zatvori.Možda nije ništa,ali ako se još koji put desi ,javnu ću vam. smile

Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Vasi problemi
Page 1 of 512345»
Search: